پلی استیشن vr هدست واقعیت مجازی شرکت سونی است که در سال 2016 معرفی شد و با کنسول پلی استیشن 4 هماهنگی کامل دارد. پس از معرفی این محصول، استقبال خوبی از آن شد و علاقه مندان به هدست های واقعیت مجازی از این محصول استقبال بسیار خوبی کردند. اگر به خریدن پلی استیشن VR فکر میکنید این 5 نکته می تواند به تصمیم شما برای خرید آن کمک کند و حتی اگر قبلا آن را خریده اید این نکات برای شما مفید خواهد بود. پلی استیشن vr به زودی بر روی وبسایت رنتش کن در دسترس خواهد بود تا علاقه مندان بتوانند با هزینه معقول تجربه استفاده از آن را داشته باشند.

اجاره پلی استیشن VR
اجاره پلی استیشن VR

۱- به فضای مورد نیاز برای آن فکر کنید

پلی استیشن VR یک ابزار بزرگ است و همچنین تعداد زیادی کابل ورودی دارد و یک جعبه کنترلر هم همراه آن است. تقریبا 6 کابل به این دستگاه وارد یا خارج می شود و هدست آن هم کاملا بزرگ است و کنترلر آن نیاز به فضا دارد و یک خروجی USB پلی استیشن 4 شمارا هم اشغال می کند. برای استفاده از آن لازم است که کابل HDMI تلویزیون خود را جابجا کنید پس قبل از خرید این موارد را در نظر بگیرید و فضای کافی هدست را هم برای آن اختصاص دهید.

اجاره پلی استیشن VR
اجاره پلی استیشن VR

 

LAUNCH BUNDLE -۲ را هم بخرید..!

هیجان واقعت مجازی را نمیتوان باور کرد. « play station VR  bundle » این هیجان را دو‌چندان کرده. با داشتن دو دسته‌ی move و camera نسل جدید شرکت سونی شرایط برای گیمرها خیلی بهتر و هیجانی تر شده. این ست محصولی کامل برای علاقه‌مندان به بازی‌های مخصوص پلی‌استیشن VR است. این محصول به صورت باندل کامل همراه با بازی عرضه شده که نیازی به تکمیل کردن آن نیست. این دستگاه قابلیت استفاده روی کنسول‌های دیگر مثل ایکس باکس وان و وی را دارد.
LAUNCH BUNDLE یک هزینه اضافی 100 دلاری دارد و دو کنترلر MOVE و یک دوربین که شما قطعا برای استفاده از VR به آن نیاز دارید. و همچنین یک کپی از بازی PLAY STATION VR WORLDS . حتی اگر دوربین PS4 را از قبل خریداری کرده اید پیشنهاد من این است که LAUNCH BUNDLE را همچنان خریداری کنید زیرا دوربین اضافی را می توانید به قیمت کمتری در اینترنت بفروشید و هزینه را کمتر کنید ولی دو عدد کنترلر MOVE چیزیست که در بازی هایی که از آن استفاده می کنند بسیار به کار می آید و تجربه بسیار جدید و خوبی را در بازی های استفاده کننده از آن ایجاد می کند. و همچنین با خرید آن از بازی VR WORLDS هم بهره مند می شوید که می تواند تجربه جالبی باشد. با خرید LAUNCH BUNDLE از مفهموم پلی استیشن VR همانطور که باید باشد استفاده می کنید که احتمالا اولین هدست VR شماست و با آن فضای VR را به بهترین شکل درک می کنید و تنها در صورتی که از قبل دو کنترلر و دوربین را دارید خرید آن دیگر به صرفه نیست چون فقط بازی WORLDS را اضافه می کند و دسته ها با باتری جدید لیتیومی که قابلیت هایی هستند که قابل صرف نظر کردن هستند.

اجاره پلی استیشن VR
اجاره پلی استیشن VR

 

۳-در زمان خرید VR هیچ بازی ای نخرید

 

وقتی برای خرید پلی استیشن VR به فروشگاه می روید یا آن را انلاین سفارش می دهید هیچ بازی ای نخرید. فقط هدست را بخرید و به خانه ببرید. چون این هدست به همراه یک دیسک دمو بسیار ارزشمند عرضه می شود که 18 بازی روی آن است و همچنین اگر LAUNCH BUNDLE را هم خریداری کنید یک مجموعه بازی روی آن است ولی با مجموعه بازی های دمو تجربه متفاوتی را خواهید داشت و حتما به دیسک دمو نیاز دارید زیرا نمونه بسیاری از بازی های VR را خواهید داشت و همچنین تحمل شما در حرکت ها و بدحالی ناشی از حرکات زیاد مشخص می شود. بعضی از افراد با اعتماد به نفس زیاد شروع به بازی می کنند و فکر می کنند که این مساله مشکلی برای آن ها نیست ولی در عمل این مشکل می تواند جدی باشد و بازی هایی هستند که در این زمینه بسیار سخت خواهند بود و شما در این زمینه باید توانایی بالا و پایین شدن سرتان را افزایش دهید و نخریدن بازی باعث می شود که شما پول اولیه تان را هدر ندهید و دیسک دمو اولیه را استفاده کنید تا مطمئن باشید که آن بازی ها برای شما مناسب هستند و بدرد شما می خورند و شما آن ها را به عنوان اولین بازی دوست دارید و بعد از استفاده از دمو تصمیم بگیرید که بازی های مشخصی را بخرید یانه.

 

۴-به فروشگاه آنلاین پلی استیشن بروید و تمامی موارد رایگان را نصب کنید

به بخش پلی استیشن VR در فروشگاه پلی استیشن بروید و تمامی موارد رایگان را نصب کنید در واقع تعداد بسیار زیاد بازی های رایگان آن جا هست و همچنین اپلیکیشن های رایگان و ویدیو های رایگان برای فضای VR هست که شما با آن ها می توانید فضای ویدیو VR را تجربه کنید و همچنین اپلیکیشن Hulu را داشته باشید و اکانت خود را آپدیت کنید تا از hulu vr استفاده کنید که ویدیو های رایگان آنجا هست که می توانید استفاده کنید. همچنین یک فضای بازی vr هست که میتوانید استفاده کنید که درست در زمانی که هدست خود را به کنسول وصل می کنید برای شما نمایش داده می شود مقدار زیادی قابلیت های رایگان هست که می توانید از آن استفاده کنید .شما می توانید نمونه های بسیار خوبی از بازی های مختلف داشته باشید و آن ها را امتحان کنید و فراموش نکنید که به فروشگاه پلی استیشن بروید و از بازی های بسیار ارزشمند رایگان که در آنجا وجود دارد استفاده کنید.

۵-در زمان استفاده از پلی استیشن vr استراحت کنید

این مورد بسیار مهمی است و اگر هشدار های پلی استیشن vr در مورد ناراحتی ها ناشی از حرکت و حالت تهوع برای شما کافی نبوده است و حتی اگر شما آن هارا احساس نمی کنید همچنان بسیار مهم است که بین بازی ها استراحت داشته باشید و مهم است که برای هر یک ساعت بازی 10 تا 20 دقیقه استراحت کنید و اگر بازی هایی را بازی میکنید که 5 یا 6 ساعته هستند حتما بازه هایی را برای استراحت در نظر بگیرید زیرا این کار بدن شما را با شرایط vr هماهنگ می کند و مطمئن می شوید که بازی اثر مخرب روی شما ندارد

اگر علاقه مند به پلی استیشن vr هستید برای اجاره پلی استیشن vr به سایت رنتش کن کرایه کنید.