قبل از مهمانی چه کار هایی باید کرد ؟

اجاره وسایل مهمانی
اجاره وسایل مهمانی

برای گرفتن مهمانی همیشه دغدغه داریم چه کار هایی کنیم که به بهترین شکل ممکن برگزار شود ، در متن زیر نکاتی که باید در برگزاری مهمانی توجه کنید آورده ایم ….

۱- خبردادن به دوستان و آشنایان :

اولین و مهمترین قسمت مهمانی افرادی هستند که در آن شرکت می کنند ،‌ هیچ وقت مهمانی بدون مهمان نمی شود. خوب پس باید به دوستان و آشنایان خبر بدهیم که می خواهیم مهمانی برگزار کنیم . یک لیست از افرادی که می خواهیم دعوت کنیم را یادداشت کنیم و به آن ها خبر بدهیم . سعی کنید افرادی را انتخاب کنید که با آن ها راحت باشید.

۲- آماده کردن تمام امکانات برای خوش آمد گویی :

لیستی از کار هایی که هنگام آمدن مهمان ها باید انجام بدید را یادداشت کنید یکی از تاثیر گذارترین زمان ها برای مهمان ها لحظه ی ورود به خانه است ، پس حتما برای آن برنامه ریزی کنید و حواب این سوال ها را آماده کنید. چه طوری به آن ها می خواهید خوش آمد گویی کنید ؟ برای خوش آمد گویی چه نوشیدنی را آماده کرده اید ؟ به آن ها می خواهید چایی دهید هنگام ورود یا نوشیدنی خنک ؟

۳- غذا:

انواع غذا
انواع غذا

اگر از هر کسی بپرسید مهمترین بخش مهمانی کجا است ، احتمالا غذا را همه مهم ترین بخش می دانند. البته در مهمانی هایی که حالت های رسمی بیشتری دارند غذا به شکل شام یا ناهار است و در مهمانی هایی که جوانان برگزار می کنند بیشتر میان وعده ها و فینگر فود های تهیه می شود. پس باید با توجه به غذایی که می خواهیم درست کنیم مواد لازم را برای آن تهیه کنیم. حتما برای آن از چک لیست استفاده کنیم که مواردی از قلم نیافتد.

۴- دکوراسیون خانه:

یکی از تاثیر گذار ترین ویژگی های مهمانی بر بروی مهمان ها دکوراسیون است ، زیرا همیشه تصویر آن مهمانی در ذهن وجود دارد و اگر عکسی گرفته شده باشد عکس ها هم نشان دهنده دکوراسیون مهمانی هستند. خوب اگر مهمانی شما تم دارد سعی کنید دکوراسیونی که با آن تم همخوانی داشته باشد قرار دهید و اگر مهمانی شما بدون تم است به صورت ساده و مرتب باشد بهتر است. یکی از مهمترین مواردی که نباید آن را فراموش کرد تمیز بود خانه است که حتما برای آن وقت کافی را بگذارید.

۵- تجهیزاتی که برای مهمانی لازم است:

متناسب با مهمانی که می گیرید تجهیزات متناسب با آن را نیاز دارید. اگر چند جوان هستید و هدف از مهمانی گرفتن رقصیدن است ، قطعا به اسپیکر ، رقص نور ،‌لیزر ، بلک لایت پیدا خواهید کرد . هر کدام از تجهیزات نورپردازی و تجهیزات صوتی متناسب با محیط ساخته شده است که در بلاگ سایت در مورد آن توضیح دادیم. اگر می خواهید با دوستان وقت بیشترر بگذرونید سعی کنید از یک سرگرمی یا بازی استفاده کنید این وسایل باعث می شود که افراد داخل مهمانی یخشان راحت تر آب شود و با یکدیگر راحت تر باشند. برای بازی می توانید از کنسول بازی PS4 ، فوتبال دستی و … استفاده کنید. حتما قبل از برگزاری مهمانی این وسایل را تهیه کنید. اگر خودتان یا دوستانتان این وسایل را ندارند می توانید از سایت رنتش کن آن ها را اجاره کنید.

یکی از وسایلی که مهم است برای گوش دادن به آهنگ اسپیکر است ، حتما سعی کنید از اسپیکر های قابل قبولی استفاده کنید، زیرا وقتی که جمعیت مهمانتان زیاد می شود صدای جمعیت زیاد می شود و اگر اسپیکر ضعیفی استفاده کرده باشید شنیده نمی شود. اگر اسپیکر حرفه ای برای مهمانتان ندازید از سایت رنتش کن اجاره کنید. پس از اجاره کردن اسپیکر نیاز یک پلی لیست آهنگ دارید ، حتما این پلی لیست را قبل از آمدن مهمان ها آماده کنید ، اگر هم وقت نکردید می توانید از پلی لیست هایی که در رادیو جوان است استفاده کنید. در انتخاب کردن آهنگ هم حواستان جمع باشد از خوانندگان معروف پ. پرطرفدار انتخاب کنید که همه ی افراد آهنگ ها را شندیده باشند.

اجاره وسایل مهمانی
اجاره وسایل مهمانی