سوالات متداول

سوالات متداول

نحوه اجاره کالا به چه صورت است ؟

در سایت رنتش کن ، در دسته بندی که قرار داده شده است کالای مورد نظر خودتان را پیدا کنید ، بازه ی تاریخی که مد نظرتان است را انتخاب کنید. پس از آن که تاریخ مد نظرتان را انتخاب کردید قیمتی را مشاهده می کنید که بابت اجاره آن کالا باید بپردازید. پس از پر کردن مشخصات می توانید پرداخت نقدی یا پرداخت در محل را انتخاب کنید.

پیک کالا چگونه است ؟

برای اجناس بالای صد هزار تومان پیک آمدن کالا به صورت رایگان حساب می شود و برای برگشت کالا اگر بخواهید برای شما کالا را برگدانیم هزینه ای گرفته می شود ، اگر اجناس مد نظرتان از صد هزار تومان کم تر شود ، دو نوع پیک وجود دارید، پیک موتوری و پیک وانت که بسته به وسیله ی تعیین می شود. قیمت پیک موتوری برای رفت و برگشت آن ۲۰/۰۰۰ تومان و قیمت پیک وانت برای رفت و برگشت ۴۰/۰۰۰ تومان می باشد.

ضمانت برای اجاره چیست ؟

ضمانتی که از شما مشتریان برای پس گیری کالا تحویل می گیریم ، کارت ملی است و پیکی که برای شما کالا را می آورد از شما کارت ملی را تحویل گرفته و هنگام پس گرفتن کالا ، کارت ملی شما را پس می دهد. اگر مشتریانی تمایل برای دادن کارت ملی نداشته باشند با توجه به محصولاتی که گرفته شده است برای ضمانت امکان تحویل چک یا سفته یا وجه می باشد.

نحوه تعیین قیمت ها چگونه است ؟

تیم رنتش کن سعی کرده است برای اجاره کالا ارزان ترین قیمت را در نظر بگیرد.در مقایسه با بازار تهران که انجام شده است کمترین قیمت در سایت رنتش کن موجود می باشد.

اگر کالا را از مدت زمانی که انتخاب کردم بیشتر نیاز داشتم چی کار باید کرد ؟

اگر نیاز بیشتری به کالا داشتید ، از چند طریق می توانید اقدام کنید. یکی از آن ها در سایت بروید و بار دیگر آن کالا را برای بازه ی تاریخی که می خواهید انتخاب کنید. روش دیگر تماس گرفتن با تیم پشتیبانی برای این که کالا را برای شما تمدید کنند.

زمان پس دادن کالا به چه صورت است ؟

پس از زمانی که سفارش شما تکمیل می شود ، تیم پشتیبانی با شما تماس می گیرند و ساعتی که می خواهید برایتان ارسال شود را تعیین می کنید. پس از تحویل گرفتن کالا تا فردای آن روز ساعت ۱۶:۰۰ فرصت دارید که کالا را پس بدهید. مثلا اگر انتخاب کرده باشید کالا را برای یک روز نیاز دارید ، کالا در روز مورد نظر تحویل داده می شود و سپس فردای آن ساعت ۱۶:۰۰ تحویل گرفته می شود.

نحوه ی سلامت کالا چگونه است ؟

تیم فنی رنتش کن کالا هایی که برای شما ارسال می شود را چک می کند و پس از تحویل گرفتن کالا از پیک یه مدت یک ساعت به شما فرصت تست داده می شود که اگر مشکلی پیش آمد به ما اطلاع دهید و پس از آن اگر خرابی اعلام شود مسولیت با شما است.

اگر کالا هنگام مصرف خراب شود ، چی کار باید کرد ؟

اگر کالای اجاره شده به دلیل استفاده بد ، نوسان برق و … خراب شود ، مسولیت خرابی بر عهده مصرف کننده است. کالا خراب تحویل تیم رنتش کن داده می شود و تعمیر کاران رنتش کن تخمینی از هزینه تعمیرات می زنند که مطمئن باشید منطقی ترین قیمت است و آن هزینه از شما گرفته می شود . البته خیالتان راحت باشد به دلیل این که کالا های گرفته شده پس از هربار استفاده مشتری به صورت کامل سرویس می شوند و احتمال خرابی بسیار پایین است.

در کدام شهر ها پوشش داده می شود ؟

فعلا در تهران و حومه ی تهران پوشش دهی وجود دارد ، به زودی مناطق دیگر را هم اضافه می کنیم .

وسایلی که اجاره می دهد چیست ؟

برای شروع کار چند دسته از تجهیزات برای اجاره قرار گرفته شده است که شامل ، تجهیزات صوتی ، تجهیزات نور پردازی، بازی ، تجهیزات پزشکی ، دوربین ، تجهیزات مهمانی و مراسم به زودی چندین دسته دیگر به سایت اضافه خواهد شد.

 

اگر سوالی دارید با تماس بگیرید یا در زیر بنویسید…

 

 

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.