در سایت رنتش کن انواع تجهیزات نورپرازی وجود دارد. از این تجهیزات در مهمانی ها ، عروسی ها،‌ استیج ها و … استفاده می شود. تجهیزات نورپردازی به دلیل این که فقط مخصوص مراسم هستند به صورت روزمره استفاده نمی شوند و اجاره کردن آن ها منطقی تر از خرید است ، سایت رنتش کن به همین دلیل سراغ این تجهیزات رفته است تا راحتی بیشتری را برای شما به ارمغان آورد. برای نورپرازی مجالس خود نیاز به چندین وسیله دارید که در زیر به صورت خلاصه توضیح داده می شود :

بلک لایت :

اجاره بلک لایت
اجاره بلک لایت

 

 

یکی از پر طرفدار ترین تجهیزات نور پردازی در بین جوان ها بلک لایت است. بلک لایت لامپی است که باعث می شود در تاریکی اجسام و وسایل سفید رنگ مانند لباس های سفید ، تابلو ها ، دندان ها و … بدرخشند. در بلاگ تعداد بلک لایت لازم و روش کار بلک لایت را بخوانید. اجاره بلک لایت در قسمت تجهیزات نورپردازی سایت رنتش کن می باشد.

 

 

 

لیزر :

یکی دیگر از تجهیزات نورپردازی در مهمانی ها و عروسی ها لیزر می باشد. لیزر ها دارای دو نوع ثابت و خطی می باشند و دارای رنگ های مختلفی است. همان طور که از اسم لیزر ها مشخص است ، لیزر خطی نو را به صورت خطی منتشر می کند و لیزر ثابت به صورت نقطه ای. لیزر آبی و لیزر سبز از پرطرفدار ترین ها رنگ های لیزر هستند. بیشتر لیزر ها با آهنگی که پخش می شود هماهنگ می شود و نور را به زیبایی پخش می کند . در قسمت تجهیزات نور پردازی سایت رنتش کن می توانید انواع لیزر ها را اجاره کنید.

اجاره لیزر
اجاره لیزر

 

مووینگ :

مووینگ ها در سایز های مختلف ساخته شده است. هر کدام از آن ها می تواند نور قرمز ، سبز و آبی را پخش کند. مووینگ در استیج ها و مهمانی ها استفاده می شود و نور آن بر روس دیوار و سقف می افتد و زیبایی خاصی را به مراسم شما می دهد. مووینگ ها نیز مانند لیزر ها می توانند با آهنک هماهنگ شود و نورپردازی را متناسب با آهنگ انجام دهد. در سایت رنتش کن می توانید مووینگ را اجاره کنید.

اجاره مووینگ
اجاره مووینگ

 

اسپایدر :

اسپایدر نیز یکی از حرفه ای ترین تجهیزات نورپردازی است که بیشتر در عروسی ها و مهمانی های با جمعیت زیاد استفاده می شود.اسپایدر به دو صورت باد بزنی و ساده است که در آن ها نحوه چیدمان لامپ ها فرق دارد و کار کلی هر دو یکسان است. برای اجاره اسپایدر کلیک کنید.

اجاره اسپایدر
اجاره اسپایدر
اجاره اسپایدر بابزنی
اجاره اسپایدر بابزنی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

رقص نور :

به صورت کلی تمامی تجهیزات نور پردازی بالا را می توان به عنوان رقص نور حساب کرد، اما به صورت رایج دسته ی دیگری را به عنوان رقص نور حساب می کنند. رقص نور شامل دو دسته از وسایل است یکی از آن ها رقص نور پار می گویند و به دیگری رقص نور مدل LED Ball . هر دوی این وسایل نور را در رنگ ها مختلف پخش می کنند ، در LED Ball نور ها در یک محیط دایره ای مانند پخش می شود و بهتر است آن را در وسط سالن قرار داد ، اما رقص نور پار این کار را متمرکز تر انجام می دهد و یک زاویه ثابتی نور را پخش می کند و بهتر است آن را در گوشه های سالن قرار داد. اگر سالن بزرگی دارید بهتر است چند رقص نور پار در گوشه ها قرار دهید و اگر سالن کوچکی دارید یک رقص نور LED Ball در وسط قرار دهید. اجاره انواع رقص نور ها موجود می باشد.

نور LED پار
نور LED پار

 

رقص نور led ball
رقص نور led ball