در متن زیر 5 بازی ماشین  ps4 را می خواهیم بررسی کنیم ، این بازی های ماشین بازی هم برای پلی استیشن ۴ آمده است هم برای ایکس باکس وان . این بازی ها از بهترین گرافیک ها را دارند و واقعا حس واقعیت را به شما می دهد.

اولین بازی ماشین ps4 که می خواهیم معرفی کنیم GT Sport است …

بازی GT Sport

بازی GT Sport یا همان Gran Turismo Sport هنگامی که عرضه شد یکی از بازی های خوب بود. کلی ماشین های مختلف که در شمارش آخر آن ۱۷۴ ماشین وجود داشت که این ماشین ها کاملا مانند ماشین های واقعی شبیه ساز شده اند ، بخش تک نفره آن عالی است و کلی وقت می توانید در سطح شهر بازی پرسه بزنید. برای این بازی چندین آپدیت مختلف آمد که باعث شد بازی بدون اشکال اجرا شود. یکی از نقاط ضعف این بازی این است که ماشین های کلاسیک در آن وجود ندارد و اگر طرفدار ماشین های کلاسیک باشید کمی ناراحت می شوید. به صورت کلی مشهورترین بازی مسابقه ای است که تا امروز منتشر شده است. اجاره بازی GT Sport در سایت رنتش کن موجود است.

بازی ماشین ps4-اجاره GT Sport
بازی ماشین ps4-اجاره GT Sport

بازی GT Sport از محبوب ترین بازی های ماشین است

بازی F1 2018

هر ساله بازی F1 منتشر می شود ، اما بازی ۲۰۱۸ آن با سال های پیش تفاوت بیشتری کرده است. در این سری از بازی ها مانند قبلی بیشتر به سمت ماشین های کلاسیک رفته است. از پیشرفته های این نسخه نسبت به نسخه قبلی ، انتخابات بیشتر در بخش تک نفره بازی است. اگر اهل مسابقات فرمول یک هستید حتما پیشنهاد می کنم که این بازی را امتحان کنید. در سایت رنتش کن می توانید بازی F1 2018 را اجاره کنید. این بازی نیز برای کنسول PS4 ، Xbox One و PC منتشر شده است.

بازی ماشین ps4-اجاره F1
بازی ماشین ps4-اجاره F1

ماشین های کلاسیک در بازی F1 2018 بیشتر شده است

بازی Project Cars 2

یکی از سر سخت ترین رقیب های بازی GT Sport بازی Project Cars 2 است. یکی از تفاوت های این بازی و مزیت های آن پوشش همه جور ماشینن است ، چه ماشین های روز دنیا و چه ماشین های کلاسیک قدیمی. این بازی هم مانند GT Sport نیز به صورت چند نفره هم می توان بازی کرد. این بازی نیز برای PS4 و Xbox One نیز منتشر شده است. بازی Project Cars 2 را می توانید از سایت رنتش کن اجاره کنید.

بازی ماشین ps4-اجاره Project Cars 2
بازی ماشین ps4- اجاره Project Cars 2

بازی Project Cars 2 یکی از اصلی ترین رقیب های GT Sport است

بازی Assetto Corsa

یکی از واقع گرایانه ترین بازی های ماشین ps4 را می توان بدون شک Assetto Corsa معرفی کرد. طیف بسیار زیادی از ماشین ها و جاده ها برای رانندگی وجود دارد که می توانید از آن لذت ببرید. از نظر گرافیکی این بازی ضعیف تر از سایر گزینه های این لیست است. این بازی برای هر دو کنسول PS4 و Xbox One عرضه شده است. یکی از بهترین تجربه ها برای این بازی،‌ استفاده از پدال و فرمون است که حس واقعی بودن را چند برابر می کند. بازی Assetto Corsa نیز برای اجاره موجود است.

بازی ماشین ps4-اجاره بازی Assetto Corsa
بازی ماشین ps4-اجاره بازی Assetto Corsa

بازی Assetto Corsa از واقع گرایانه ترین بازی های ماشین است

بازی DiRT Rally

آخرین بازی ماشین PS4 که می خواهیم معرفی کنیم Dirt Rally است. یکی از جذاب ترین و هیجان انگیز ترین بازی های ماشین است که آمده است ، این بازی بر خلاف بازی قبلی از واقعیت دور تر شده است و بیشتر حالت های فانتزی به خود گرفته است. این بازی را با پلی استیشن VR نیز می توانید بازی کنید و یکی از بی نظیرترین تجربه ها را خواهید داشت . بازی DiRT Rally نیز برای هر دو کنسول PS4 و Xbox One آمده است.

بازی ماشین ps4- اجاره DiRT rally
بازی ماشین ps4-اجاره DiRT rally

هیجان انگیز ترین بازی های ماشین DiRT Rally است

اجاره بازی های کنسول