۹ بازی برتر چند نفره ی کنسول پلی استیشن 


با کنسول بازی پلی استیشن هم می توان به صورت تک نفره ،‌آنلاین و چند نفره بازی کرد. با این که وضع اینترنت در کشور ما بسیار پیشرفت کرده است و دیگر مشکلی با سرعت اینترنت نداریم، ولی آنلاین بازی کردن پلی استیشن سخت است ،‌آن هم به دلیل اکانت PSN که باید به صورت ماهانه تمدید شود و قیمت آن ها هم به دلار است و از وضع دلار صحبت نکنیم بهتر است. پس با این شرایط می توانیم با دوستانمان جمع شویم و اگر کنسول داریم به صورت چند نفره بازی کنیم و اگر هم که نداریم از رنتش کن اجاره می تونیم کنیم و روز خوبی را با دوستامون سپری کنیم. در سایت رنتش کن علاوه بر کنسول ‌، بازی کنسول و دسته ی کنسول نیز برای اجاره وجود دارد ، پس بهونه ای برای جمع نشدن با دوستان دیگه نمی مونه. خوب  بعد از این که کنسول رو اجاره کردیم مشکل بعدی بازی است و تنوع سلیقه ی افراد در بازی ها  ، در لیست زیر می خواهیم نگاهی به ۹ بازی پر طرفدار چند نفره کنسول PS4 داشته باشیم. حتما یکی از بازی ها با سلیقه شما جور در می آید.

فیفا (FIFA) :

مگر می شود بحث بازی گروهی شود و از فیفا اسم نبریم. قطعا فیفا نیازی به معرفی کردن ندارد و فقط این را بگوییم که نسخه ۲۰۱۹ آن جدیدا منتشر شده است و مثل همیشه کیفیت را بسیار بهتر کرده است.  این بازی برای اجاره در سایت رنتش کن موجود است و آن را برای هر مدتی که می خواهیم می توانید اجاره کنید. این بازی را هم به صورت یک تا چهار نفره می توانید بازی کنید. کلی انتخاب هم هنگام بازی کردن وجود دارد ، اگر کنسول خود را به اینترنت هم متصل کنید بازیکن ها با توجه به عملکردی که در آن هفته دارند امتیازشان تغییر می کند. 

کال اف دیوتی (Call Of Duty ):

یکی دیگر از معروفترین بازی های چند نفره سری بازی های call of duty می باشد. این بازی را در حالت های مختلفی می توانید به صورت چند نفره بازی کنید، یکی از محبوب ترین آن قسمت زامبی آن است که باید با دوستان جمع بشید و زامبی ها را بکشید.  این بازی را به صورت ۱ تا ۴ نفره بر روی یک کنسول می شه بازی کرد و اگر چند کنسول داشته باشید تا ۳۲ نفر هم می توانید بازی کنید. پیشنهاد می کنیم اگر تلویزیون خیلی بزرگی ندارید بیشتر از ۲ نفر بر روی یک کنسول بازی نکنید. آخرین سری از این بازی ها به نام Call Of Duty WWII به تازگی منتشر شده است که دوباره ما را به یاد سری های قدیمی این بازی می اندازد.

مورتال کمبت (Mortal Kombat XL) :

اگر از بازی کن های قدیمی هستید حتما کلی خاطره با بازی مورتال کمبت دارید ، این بازی برای کنسول پلی استیشن نیز آمده است و شما را یاد خاطرات قدیمی می اندازد. این بازی که از نوع مبارزه ی تک به تک است را می توانید به صورت دو نفره بازی کنید. برای اجاره  بازی به سایت رنتش کن بروید و آن را اجاره کنید.

ان بی ای (NBA) :

معروف ترین و بهترین بازی بسکتبال برای کنسول ها NBA است،‌آخرین سری این بازی ها که به تازگی منتشر شده است ، بیستمین سری آن است. در این بازی امکان بازی کردن به صورت ۱-۴ نفره می باشد. پس اگر علاقه مند به بسکتبال و بازی بسکتبال هستید آخرین سری این بازی را فراموش نکنید.

راکت لیگ ( Rocket League) :

اگر اهل ماشین بازی  جنگی هستید حتما این بازی را امتحان کنید،  یکی از جذاب ترین بازی های چند نفره کنسول می باشد ، اگر این بازی را شروع کنید تا آخر شب با دوستانتان مشغول بازی کردن با آن خواهید بود. این بازی را به صورت ۱ تا ۴ نفره می توانید بازی کنید.

رداوت (Redout) :

یکی از پرطرفدار ترین بازی های مسابقه ای رداوت می باشد. در این بازی با سفینه خود در فضا به رقابت می پردازید. این بازی را به صورت ۱و ۲ نفره می توانید بازی کنید.

گرند توریسمو اسپرت (Gran Turismo Sport) :

با توجه به این که بازی Need for speed دیگر به صورت چند نفره نمی شود بازی کرد ، این بازی کاملا جای آن را گرفته است و یکی از محبوب ترین ماشین بازی هایی است که می توانید بر روی کنسول با دوستانتان بازی کنید. این بازی را می توانید به صورت ۱و ۲ نفره بازی کنید.

ماینکرفت (Minecraft) :

یکی از محبوب ترین بازی های امروزه ماینکرفت است که در تمامی دستگاه ها آمده است و جزو بهترین بازی های گوشی نیز در سال گذشته بوده است . این بازی برای کنسول ها نیز آمده و طرفدار های بسیاری را بدست آورده.

بوردرلند (Borderlands) :

این بازی برای کنسول پلی استیشن در سال ۲۰۱۵ آمده است ، سبک بازی جنگی اول شخص است و امکان بازی کردن به صورت گروهی در آن وجود دارد. 

در بالا ۹ بازی پرطرفدار چند نفره  کنسول ps4  را آوردیم، قطعا خیلی بازی های دیگری نیز وجود دارد که بتوان به صورت چند نفره بازی کرد  ولی سعی شد که برای هر سلیقه ای بازی را آورده باشیم. در سایت رنتش کن می توانید علاوه بر کنسول بازی ، تمامی این بازی ها را نیز اجاره کرد. 

رنتش کن | سایت اجاره آنلاین کالا

۱ دیدگاه در “The 9 Best Multiplayer PS4 Games

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.