۴ برنامه ی میکسر ایفون

با پیشرفته شدن روز به روز گوشی های هوشمند دیگر آن ها می توان نقش لپ تاپ را برای ما داشته باشند و خیلی از کار های روزمره را می توان با آن ها انجام داد. یکی از بیشترین کار هایی که با گوشی ها انجام می شود گوش دادن با آهنگ و پخش کردن آهنگ است. خوب حتما با برنامه هایی مثل اسپاتیفای ، اپل میوزیک ، رادیو جوان و … آشنا هستید. این برنامه ها در واقع آهنگ ها را در سرور خود دارند و شما می توانید آهنگ های دلخواه خود را پیدا کنید و پخش کنید. البته برای اپل میوزیک و اسپاتیفای این امکانات در صورت پرداخت مبلغی به صورت ماهیانه می توانید انجام دهید. خوب می خواهیم در متن زیر به ۵ برنامه ی میکسر آیفون بپردازیم و در بلاگ های بعدی به ۵ برنامه ی میکسر برای اندروید نیز می پردازیم. قبل از معرفی این برنامه ها بهتر است در مورد میکس کردن آهنگ کمی توضیح بدهیم.

میکس کردن آهنگ را اگر بخواهیم به صورت ساده توضیح بدهیم یعنی این که چندین آهنگ را با یکدیگر ترکیب کرده و آهنگی به وجود آوردید که ویژگی های بهتری داشته باشد که این کار بر روی همه ی آهنگ هایی که منتشر می شود انجام می شود ، البته استفاده افراد عادی و مبتدی تر از میکسر ها برای تنظیم کردن و میکس کردن آهنگ به این منظور است که هنگام پخش چندین آهنگ پشت سر هم در مهمانی ها و مراسم سطح آهنگ و ریتم آهنگ پایین نیاید. البته خیلی کار های دیگری نیز می توانید انجام دهید مثل این که هنگامی که به سیستم استریو وصل هستید از کدام اسپیکر ها صدا بیاید از کدام نیاید و کلی کار دیگر که هنگام کار کردن با این برنامه ها متوجه آن ها می شوید.

1Djay LE

برنامه میکسر آیفون
برنامه میکسر آیفون

پلتفرم : آیفون / آیپد

لینک دانلود

این برنامه به صورت رایگان می باشد ، البته نسخه کامل تر این برنامه میکسر به نام Djay 2 به صورت پولی است و قیمت آن 1.99$ است . حجم این برنامه 83.9 MB است . یکی از ویژگی های خوب آن این است که هم مخاطبین حرفه از آن می توانند استفاده کنند هم مخاطبان مبتدی. در این برنامه می توانید به صورت مستقیم و همزمان به ۲۵ آهنگ از لایبرری آهنگ گوشیتان دسترسی داشته باشید. این برنامه میکسر می تواند با اسپاتیفای نیز سینک شود و آهنگ های شما که در آن جا ذخیره کردید را متنشر کند. در رتبه بندی بخش آهنگ های اپ استور رتبه ۱۰۴ را دارد و از بین ۲۸۵۰ نفر رای امتیاز ۴.۵ را گرفته است که نشان دهنده خوب بودن برنامه است ، در ویدیو زیر محیط برنامه را می بینید.


2- Cross DJ

برنامه ی میکسر ایفون
برنامه ی میکسر ایفون

پلتفرم : آیفون / آیپد

لینک دانلود

برنامه ی بعدی میکسر آیفون که می خواهیم معرفی بکنیم Croos Dj است این برنامه به صورت رایگان است و برای این که از تمامی امکانات آن بخواهید استفاده کنید باید مبلغ ۴.۹۹ دلار را بپردازید. این برنامه با SoundCloud سینک می شود و می توانید آهنگ هایی که در آن جا ذخیره کرده بودید را میکس کنید. یکی از ویژگی های معروف این برنامه راه بودن استفاده از آن است. برنامه ی میکسر Cross DJ برای لپ تاپ های اپل نیز وجود دارد و این دو برنامه نیز با هم سینک می شود و می توانید به راحتی از آن ها در کنار هم استفاده کنید. رتبه این برنامه در بخش آهنگ های اپ استور ۱۷۹ است و از بین ۲۵۸ نفر رتبه ۳.۹ را بدست آورده است.


3- edjing Mix

برنامه میکسر ایفون
برنامه میکسر ایفون

پلتفرم : آیفون / آیپد

لینک دانلود

یکی از محبوب ترین برنامه های میکسر آیفون edjing Mix می باشد ، این برنامه به صورت رایگان است . آهنگ های خود را از SoundCloud و iTunes می توانید انتخاب کنید و در برنامه پلی کنید. با برنامه edjing Mix می توانید تمامی میکس هایی که دلتان می خواهد را انجام دهید و در واقع از سایر برنامه ها حرفه ای تر است. این برنامه رتبه ۲۰ را دارد و از بین ۲۳۷۰۰ نفری که رای داده اند نمره ی ۴.۶ را بدست آورده است. حجم این برنامه 182.2 MB است.

 


4- Pacemaker

برنامه میکسر ایفون
برنامه میکسر ایفون

پلتفرم : آیفون / آیپد

لینک دانلود

آخرین برنامه ی میکسر آیفون که می خواهیم معرفی کنیم Pacemaker است که از برنامه های دیگر ساده تر است و واسطه ی کاربری بسیار خوبی دارد . افرادی که خیلی حوصله ی گشتن و یاد گرفتن برنامه های میکس را ندارند پیشنهاد می کنم از این برنامه استفاده کنند. این برنامه می توانید از لایبرری گوشی و اسپاتیفای برای آهنگ استفاده کند. این برنامه نیز به صورت رایگان عرضه شده است و برای امکانات بیشتر آن باید مبلغی را بپردازید. رتبه ی این برنامه ۱۹۱ است و از بین ۲۶۰۰ نفر امتیاز ۴.۵ را بدست آورده است.

 


در ویدیو بالا صفحه های این برنامه ها و نحوه کار کردن با آن ها را می بینیم ، اگر سوالی در رابطه با هرکدام داشتید حتما از ما بپرسید.
برنامه های دیگری هم نیز برای میکس کردن آهنگ برای آیفون وجود دارد سعی کردیم که پرطرفدار ترین و بهترین برنامه های میکسر را معرفی کنیم ، اگر نیازتان را نتوانستید با این برنامه ها رفع کنید پیشنهاد می کنم بخش Music اپ استور را نگاه بندازید ، تمامی برنامه هایی که مربوط به آهنگ است در آن صفحه وجود دارد و بگردید برنامه ی دلخواه خود را پیدا می کنید. تجربه خود با این برنامه ها و برنامه های بهتری که پیدا کردید را با ما در میون بگذارید.

اجاره انواع میکسر و اسپکیر در سایت رنتش کن

دیدگاه خود را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.