کنسول ps4 اسلیم
کنسول ps4 اسلیم

کنسول بازی ps4 توسط شرکت سونی در سال 2013 عرضه شده است ،‌ رقیب اصلی این کنسول بازی، کنسول xbox one است. البته با توجه به فروش و امتیاز دهی هایی که سایت های معتبر انجام داده اند توانسته است رقیب خود را جا بگذارد. بر روی این کنسول امکان بازی کردن به صورت آنلاین بود که همین دلیل باعث شد هم آن دیر به بازار بیاید و با توجه به این که اگر هک شود دیگر نمی توان به صورت آنلاین بازی کرد به همین دلیل خیلی از گیمر ها ترجیح می دهند کنسول خود را هک نکنند. این کنسول از نسل ۸ کنسول های پلی استیشن است و نزدیک به رکورد فروش کنسول ps2 نیز می باشد.
کنسول بازی ps4 مدل اسلیم به دلیل این که هدف از تولید آن ارزان تر شدن آن است کیفیت ساخت پایینی دارد و ممکن است در نگاه اول کمی تو ذوقتان بزند.

امکان بازی کردن به صورت آنلاین

دسته های کنسول بازی نیز در کنسول ps4 تغیرراتی کرده است و یک چراغ led در آن تعبیه شده است که زیبای بیشتری به آن بخشیده و با استفاده از آن در بازی از بازی ها مثل فیفا می توانید بازیکن ها را تشخیص داد . برای اجاره کنسول ps4 و دسته کنسول به سایت رنتش کن مراجعه کنید.

در سایت رنتش کن امکان اجاره کنسول بازی در تهران وجود دارد، برای کرایه کنسول ps4 به قسمت بازی های سایت رنتش کن بروید در آن جا قسمت کنسول ها را انتخاب کرده و کنسول بازی ps4 را اجاره کنید. قیمت اجاره کنسول ps4 روزانه ۴۵۰۰۰ تومان است ، برای اجاره بازی های ps4 نیز در همان قسمت بازی بروید و بازی های ps4 را اجاره کنید.

اجاره کنسول ps4

اگر براتان سوال پیش آمده است که کنسول بازی را اجاره کنید یا بخرید، در اینجا بخوانید.

پس از اجاره کردن کنسول ps4 برای این که با دوستانتان بدانید چه بازی هایی را انجام دهید ، ۱۰ بازی پرطرفدار که به صورت افلاین می توان بازی کرد را آورده ایم ، برای اجاره این بازی های ps4 به قسمت بازی سایت بروید. به زودی در سایت دسته بندی بازی ها را بر اساس سلیقه انجام می دهیم و برای هر سلیقه ای بازی های برتر را معرفی می کنیم.

اجاره بازی کنسول

اجاره پلی استیشن VR
اجاره پلی استیشن VR

برای پلی استیشن تجهیزات جانبی بسیار زیادی آمده است ، یکی از محبوب ترین و تازه ترین آن ها پلی استیشن vr است که به صورت مفصل آن را بررسی کرده ایم ، برای اجاره پلی استیشن vr در تهران به قسمت تجهیزات جانبی کنسول مراجعه کنید.

اجاره پلی استیشن VR

برای اجاره سایر تجهیزات کنسول بازی در تهران نیز می توانید به سایت رنتش کن بروید و سایر محصولات را مشاهده کنید ، به زودی محصولات جانبی تکمیل تر می شود.

حتما پیشنهاد می کنیم همراه با اجاره کنسول ،‌ پروژکتور نیز اجاره کنید و یک بار حتما بازی کردن در صفحه نمایش را تجربه کنید. به راحتی می توان کنسول پلی استیشن را به پروژکتور متصل کرد و صفحه ی بازی را بر روی پرده نمایش انداخت و هیجان چند برابر می شود.

 

اجاره پلی استیشن در شمال تهران

اجاره پلی استیشن در غرب تهران