اجاره پلی استیشن در غرب تهران

کنسول های بازی یکی از بهترین انتخاب ها برای گذران اوقات فراغت هستند. این کنسول ها معمولا در تمامی گروه های سنی علاقه مندانی را دارند که سالانه هزینه بسیاری را برای خرید این کنسول ها و هزینه لازم برای بازی های آن ها را می پردازند. پلی استیشن از بهترین کنسول های بازی است که از سال 1988 توانسته علاقه مندان بسیار زیادی پیدا کند و در این سال ها مورد توجه بسیاری از علاقه مندان بازی های کامپیوتری بوده. این محصول شرکت سونی تا حدی موفق بوده که توانسته بیش از 120 میلیون کاربر را به خود جلب کند که آمار بسیار عالی برای یک کنسول بازی است. نسخه آخر این کنسول بازی، play station4 است که پس از ارائه مورد استقبال بسیار زیاد قرار گرفت. این دستگاه در حال حاضر در دونسخه play station 4 slim و play station 4 pro در دسترس کاربران قرار می گیرد که نسخه slim کوچکتر شده نسخه اولیه با سخت افزار مشابه است و نسخه pro از قابلیت 4k پشتیبانی می کند.

اجاره پلی استیشن در غرب تهران
اجاره پلی استیشن در غرب تهران

یکی از موارد بسیار عالی در پلی استیشن 4 ساختار سخت افزاری آن است که به استودیو های بزرگ طراحی بازی این قابلیت را می دهد که به راحتی بازی های بزرگی را برای این کنسول طراحی کنند. کمپانی های بزرگی همچون یوبی سافت و الکترونیک آرتز این قابلیت پلی استیشن 4 را ستوده اند و بازی های مخصوص این کنسول را طراحی کرده اند. در حال حاضر بیش از 826 عنوان بازی برای این کنسول طراحی شده که بیش از 90 عنوان از این بازی ها اختصاصا برای این کنسول طراحی شده اند.

اجاره پلی استیشن در غرب تهران
اجاره پلی استیشن در غرب تهران

یکی از اصلی ترین ویژگی های این کنسول قابلیت آنلاین آن است که اشترک گذاری آنلاین و استفاده از سرویس های آنلاین گیم مثل یوتیوب گیمز را ممکن ساخته. یکی از چالش هایی که کاربران ایرانی استفاده کننده این کنسول با آن مواجه هستند قیمت بالای این بازی ها است که باعث شده کاربران معمولا از تعداد کمی از بازی ها استفاده کنند و تنوع بازی ها برای آن ها محدود باشد. همچنین با توجه به شرایط فعلی اقتصادی و بالا رفتن قیمت دلار بسیاری از علاقه مندان کنسول های بازی ایرانی توانایی پرداخت هزینه برای خرید این کنسول را ندارند. تیم رنتش کن که از فعالان اکوسیستم استارتاپی ایران است که با استقبال خیلی خوبی در مدت کوتاه شروع فعالیت خود روبور شده، یک راه حل عالی برای این مشکل در نظر دارد و آن اجاره تمامی اقلام مورد نیاز این محصول با قیمت بسیار پایین تر از بازار به علاقه مندان است. اگر از علاقه مندان به بازی های کنسولی هستید می تواند به وبسایت رنتش کن مراجعه کنید و قیمت های بازی ها و کنسول هارا ببینید و برای هر تاریخی که خواستید کرایه کنید. اجاره پلی استیشن می تواند راه حل بسیار خوب و ارزان قیمت برای اوقات فراغت و دورهمی های شما باشد .همچنین تیم رنتش کن برنامه دارد تا وسایل جانبی این کنسول مثل play station vr و play station move را هم به سرویس های خود اضافه کند. اگر ساکن غرب تهران هستید ، رنتش کن پلی استیشن شما را در سریع ترین حالت ممکن به دست شما می رساند و با توجه به بالا بودن قیمت اجاره دهنده های کنسول ها در غرب تهران رنتش کن برای شما بهترین گزینه است. ساکنین محله های شهرک غرب، سعادت آباد، صادقیه، مرزداران و ستارخان از نمونه های مشتری های رنتش کن در غرب تهران بوده اند که در نظر سنجی های این تیم از سرویس این شرکت رضایت 84 درصدی داشته اند. برای اجاره کنسول پلی استیشن در غرب تهران بر روی لینک زیر کلیک کنی.

اجاره پلی استیشن در غرب تهران
اجاره پلی استیشن در غرب تهران