اگر به فکر برگزاری یک مهمانی شاد و به یاد ماندنی هستید که فضایی متفاوت داشته باشد استفاده از تجهیزات دارای لامپ های ال ای دی می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. این تجهیزات فضای مهمانی را رنگی می کنند و استفاده از آن ها می تواند خاطره بسیار خوبی از مهمانی شما باقی بگذارد. میز ها و صندلی ها و کفی های ال ای دی نوعی از تجهیزات هستند که در مهمانی ها همزمان هم نقش نور پردازی را دارند و هم برای کارکرد های اصلی خودشان را هم ایفا می کنند. بهترین و به صرفه ترین راه استفاده از این تجهیزات در مهمانی های شما سایت رنتش کن است که همه این اقلام را تا درب منزل شما پیک می کند و شما با کمترین هزینه مهمانی خود را نورانی و جذاب می کنید. این نوع کالاها در مهمانی و عروسی ها و مراسم تولد قابل استفاده هستند و استفاده از آن ها، باعث ثبت عکس های بیاد ماندنی تر از مهمانی شما می شود. در ادامه با این تجهیزات بیشتر آشنا بشوید.

اجاره میز ال ای دی (LED) یا میز سوارز

این میز ها در انواع مختلفی عرضه می شوند و مدل ها و رنگ های مختلفی دارند. این میز ها بهترین انتخاب برای جمع شدن افراد دورهم در محل مهمانی ها است که همزمان به عنوان میز بار قابل استفاده است و انواع غذا ها و فینگر فود های مهمانی ها در آن ها صرف می شوند. این میز ها مدل های بسیار زیادی دارند و استفاده از مدل های مختلف آن ها بسته به سلیقه شما است. این میز ها در سایت رنتش کن موجود هستند و در صورت تمایل به سفارش آن ها باماتماس بگیرید.

میز سوارز کمر باریک

اجاره میز ال ای دی
اجاره میز ال ای دی

میز بالا میز سوارز کمر باریک یا میز ال ای دی کمر باریک نامیده می شود و انواع مختلفی دارند و معمولا در رنگ های مختلف وجود داردند. این نوع از میز های ال ای دی از رایج ترین های این مدل از میز ها هستند که در مهمانی ها استفاده می شوند و با نوری که در فضا ایجاد می کنند محیط مهمانی را نورانی و متفاوت می کنند.

میز ال ای دی کله قندی

اجاره میز led کله قندی
اجاره میز led کله قندی

این نوع از میز ال ای دی یا سوارز به میز ال ای دی کله قندی معروف هستند و معمولا در مهمانی های رسمی تر و عروسی ها استفاده می شوند و ظاهری شیک و زیبا ایجاد می کنند. استفاده از میز های ال ای دی در انواع مختلف بسته به سلیقه شما دارد ولی اگربه اجاره آن ها علاقه مند هستید رنتش کن بهترین منبع برای اجاره میز های ال ای دی است.

 

اجاره میز led هلالی

اجاره میز ال ای دی هلالی
اجاره میز ال ای دی هلالی

میز ال ای دی هلالی هم یکی دیگر از انواع میز های ال ای دی است که که استفاده آن معمولا به عنوان میز پیشخوان در مهمانی ها کاربرد دارد و برای سرو فینگر فود ها و غذا در مهمانی رایج ترین کالای مصرفی است.

 

اجاره صندلی های ال ای دی(LED)

صندلی های ال ای دی هم مانند میز های ال ای دی تنوع بسیار زیادی دارند و استفاده از آن ها در مهمانی ها خاص تر است و در عکس ها با فیگور نشسته افراد، بسیار زیبا هستند. این صندلی ها در انواع تک نفره و چند نفره موجود هستند و اگر به آن ها علاقه دارید می توانید آن ها را از رنتش کن اجاره کنید.

اجاره صندلی ال ای دی هلالی

اجاره صدنلی led هلالی
اجاره صدنلی led هلالی

صندلی ال ای دی هلالی یک نوع از صندلی ال ای دی است که در مهمانی ها معمولا به شکل بالا و با مرکزیت یک میز ال ای دی دیگر استفاده میشود. معمولا این صندلی ها برای نشستن 2 تا 3 نفر در کنار هم مناسب هستند.

اجاره صندلی ال ای دی مکعبی

اجاره صندلی led مکعبی
اجاره صندلی led مکعبی

صندلی ال ای دی مکعبی هم نوع تک نفره صندلی ال ای دی است که در همه ابعاد نور را پراکنده می کند و علاوه بر اینکه یک صندلی خاص محسوب می شود یک وسیله نورپردازی عالی هم هست.

اجاره کفی یا استیج ال ای دی(LED)

استیج ال ای دی بهترین انتخاب برای صحنه اصلی مهمانی ها است برای اجرای موزیک و رقص استفاده می شود. معمولا در بالای این استیج ها مجموعه از تجهیزات نور پردازی هم نصب می شوند که فضای استیج را بهتر کنند. همچنین نورپردازی ال ای دی های روی این کفی ها می تواند حالات مختلفی داشته باشد.

اجاره کفی ال ای دی
اجاره کفی ال ای دی

کفی سه بعدی ال ای دی (LED 3D STAGE) هم یکی دیگر از کفی های نورانی است که رنگ های مختلفی دارد و بسته به سلیقه افراد از آن استفاده می شود.

اجاره کفی ال ای دی
اجاره کفی ال ای دی

اجاره پرده ال ای دی (BACKDROP)

پرده ال ای دی یا بک دراپ هم یکی دیگر از تجهیزات فضاسازی و نورپردازی برای مجالس است که هم پشت استیج ها موزیک و دی جی ها استفاده می شود و هم در دیوار های فضای مهمانی ها. استفاده از این پرده ها بسیار رایج است و فضای بسیار زیبایی را برای مهمانی شما ایجاد می کن. این پرده با استفاده از سازه های مخصوص در فضای بیرونی هم قابل استفاده هستند.

اجاره پرده ال ای دی
اجاره پرده ال ای دی

اگر به هر یک از تجهیزاتی که در بالا ذکر شد علاقه دارید می توانید آن ها از رنتش کن اجاره کنید. رنتش کن به شما تضمین بهترین قیمت را می دهد و کالاهای مورد نظر شما را تا درب منزل برای شما ارسال میکند.