اجاره بازی red dead redemption 2 در سایت رنتش کن

 read dead redemption 2 مدتی است که عرضه شده است و مورد استقبال فوق العاده علاقه مندان به بازی های دیجیتالی قرار گرفته است. اگر به این بازی علاقه مند هستید ارزان ترین راه استفاده از آن اجاره آن از رنتش کن است. read dead redemption 2  در سایت رنتش کن با قیمت 80 هزار تومان به صورت هفته گی قابل اجاره است و در صورت تمایل به اجاره آن از طریق سایت ثبت سفارش کنید یا از طریق اینستاگرام رنتش کن اقدام به اجاره این بازی کنید.

اجاره بازی red dead redemption II
اجاره بازی red dead redemption II

 

این بازی قطعا یکی از بهترین بازی های عرضه شده در تاریخ این شرکت و کل بازی های دیجیتالی عرضه شده است. نقطه قوت اصلی این بازی این است که در عمل در همه سطوح و ویژگی های لازم یک بازی دیجیتالی فوق العاده است و وقتی مراحل بازی را پشت سر می گذارید، در عمل هیچ نقطه قوت خاصی به یاد شما نمی ماند و دلیل آن این است که بازی در همه ابعاد بسیار عالی و هماهنگ است. از جزییاتی که در مراحل بازی و طراحی فضاها در نظر گرفته شده اند تا ترتیب وقایع در بازی همه و همه بسیار فوق العاده و هماهنگ طراحی شده اند تا حدی که توانسته اند این سطح از رضایت مخاطب را جذب کنند. بازی داستان خود را در سطح بسیار بالایی آغاز می کند و شروعی هیجان انگیز و درگیر کننده دارد. داستان از سرقت نا موفق گروه داچ شروع میشود که برای فرار به کوهستان های سرد و یخ زده پناه می آورند. یکی از نقاط قوت اصلی بازی طراحی طراحی بسیار خوب کاراکتر داچ است که شخصیتی پیچیده و چند بعدی دارد که مخاطب بازی را همراه می سازد. مشابه این شخصیت پردازی درجه یک و چند بعدی پر از جزییات را حتی در فیلم های درجه یک سینمایی هم ندیده ایم. نکته جالب توجه این است که این سطح از شخصیت پردازی حتی در سایر کارکتر ها هم به خوبی رعایت شده اند و مثلا هوسه که شخصیت منطقی گروه است و سایر افراد هم نقش حود در گروه را به خوبی ایفا می کنند و هرکدام جذابیت مخصوص به خود را دارا هستند.

اجاره بازی رد دد ریدمشن
اجاره بازی رد دد ریدمشن

یکی از بهترین ابراز هایی که برای پیشبرد قصه در نظر گرفته شده است سکانس های سینمایی است که در اطلاعات قصه در آن ارائه می شوند و همچنین دیالوگ هایی است که اعضای گروه در بین حرف هایشان ارائه می دهند و گذشته گروه و اتفاقاتی که پیش آمده است را به خوبی بیان می کنند. این سطح از جزییات در روایت وقایع بسیار عالی است و کمتر بازی دیگر آن را دیده ایم.
Read dead redemption 2 ویژگی های بسیار مثبتی دارد اما یکی از اصلی ترین آن ها طراحی فضای بازی است که بسیار زیبا انجام شده است و راک استار گیمز این کار به حدی خوب انجام داده که شاید بهترین طراحی بازی در تاریخ بازی های دیجیتالی به read dead redemption 2 اختصاص بیابد.
 کاری که راک‌استار گیمز آن را در ایده‌آل‌ترین شکل ممکن انجام داده است و وقتی که برای اولین بار پس از سپری کردن دقایقی در محیط‌های برفی وارد جهان اصلی بازی می‌شوید و وسعت دید فوق‌العاده آن را می‌بینید، به این نتیجه خواهید رسید که جهان Red Dead Redemption 2 با تمام جهان‌هایی که در بازی‌های هم‌سبک مشاهده کرده‌اید متفاوت است. تا به امروز کم نبوده‌اند بازی‌هایی که جهانی وسیع را به شکلی زیبا به‌تصویر کشیده باشند اما بی‌هیچ اغراقی دنیای Red Dead Redemption 2 یک سر و گردن بالاتر از تمام تجربیات قبلی‌مان قرار می‌گیرد. چرا که دنیای بازی، هم وسعت زیادی دارد، هم متنوع است، هم زیبایی بی‌نظیری دارد و از همه این‌ها مهم‌تر اینکه پویا و پرجزییات است.
شدت واقع گرایی در فضای این بازی به حدی است که بیش از اینکه حس بازی را به شما القا کند حس تماشای یک فیلم ویدیویی را به شما القا می کند که محو تماشای آن می شوید.

اجاره بازی red dead redemption 2
اجاره بازی red dead redemption 2

چگونه می توانم read dead redemption 2 را اجاره کنم؟

همان طور که گفتیم اجاره read dead redemption 2 به سادگی و با بهترین قیمت در رنتش کن قابل انجام است. با اجاره read dead redemption 2 می توانید تجربه استفاده از یکی از بهترین بازی های تاریخ را با بهترین قیمت داشته باشید . فرایند اجاره بازی read dead redemption 2 در رنتش کن بسیار ساده و با یک کارت شناسایی می توانید این بازی را در اختیار داشته باشید.