اجاره بخاری گازی فن دار انرژی مدل 640

اجاره بخاری با شروع فصل سرما به نیاز بسیاری از برگزار کنندگان مراسم و رستوران ها و تالار ها تبدیل می شود تا در زمان برگزاری مراسم گرما مورد نیاز خود را تامین کنند. بخاری های قابل اجاره انواع مختلفی دارند که هرکدام بر اساس نوع و ظرفیت کاربرد های مختلفی دارند.یکی از پر کاربرد ترین بخاری هایی که اجاره می شوند، هیتر گازی فن دار مدل 640 انرژی است که در بسیار از سالن ها و مراسم ها کاربرد بسیار زیادی دارد. این بخاری معمولا کاربرد سالنی دارد و در واحد های مسکونی استفاده نمی شود. اگر می خواهید مراسمی را برگزار کنید یا مالک رستوران یا سالن های برگزاری عروسی هستید اجاره بخاری می تواند به شما کمک کند که دمای مراسم خود را با بهترین حالت ممکن تامین کنید . در ادامه به ویژگی های بخاری فن دار گازی مدل 640 انرژی می پردازیم. این بخاری برای اجاره در رنتش کن با قیمت کاملا مناسب تامین شده است.

 

اجاره بخاری گازی فن دار انرژی 640

 

این بخاری رایج ترین بخاری موجود در بازار برای استفاده در فضا های تا حدود 200 متر مربع است که دارای استاندارد ساخت بسیار عالی و دارای گواهی CE به شماره 1312BT5186 است . این بخاری راندمان حرارتی 83 درصدی دارد و مصرف سالیانه این بخاری در سطح استاندارد بسیار بالایی قرار دارد. شیر کنترل گاز این بخاری ساخت شرکت sit ایتالیا است. این هیتر برای فضاهایی مثل کارگاه های صنعتی و فروشگاه ها و باشگاه های ورزشی ، بانک ها و مساجد قابل استفاده است . این بخاری فقط با گاز شهری کار می کند و کپسول های گاز فشار لازم مناسب برای این بخاری را ندارد. همچنین این بخاری قابلیت نصب بر روی پایه مخصوص به خود را نیز دارد.

 

اجاره بخاری گازی فن دار انرژی مدل 625

 

این مدل از بخاری های انرژی مشابه مدل قبلی است با این تفاوت که توان کمتری دارد و نسبت به بخاری مدل 640 انرژی توان گرمایشی برای فضای کمتری را دارد. بخاری مدل 640 برای گرمایش حدود 800 متر مکعب کافی است در حالی که مدل 625 برای حدود 400 تا 500 متر مکعب کافی است. در سایر ویژگی و نسبت راندمان حرارتی این دو بخاری مشابه هم هستند و در ساخت هردو بخاری از قطعات و شیر کنترلر های مشابه استفاده شده است.

 

اجاره هیتر انرژی
اجاره هیتر انرژی

 

یکی از ویژگی های بسیار مثبت هیتر و بخاری های انرژی استفاده از مشعل های بدون صدا است که مزاحمتی ایجاد نمی کند و همچنین فن این بخاری از نوع دمنده است که حرارت را در فضا پخش می کند.
اگر نیاز مند اجاره این بخاری ها هستید با کارشناسان رنتش کن تماس بگیرید تا بر اساس دمای منطقه و مساحت فضایی که در اختیار دارید رنتش کن تعداد بخاری لازم را به شما اعلام کند.

اجاره هیتر انرژی
اجاره هیتر انرژی
اجاره هیتر انرژی
اجاره هیتر انرژی

 

اجاره بخاری قارچی

 

بخاری های قارچی یکی از رایج ترین بخاری های پرتابل برای استفاده در فضای باز هستند که در رستوران ها،سالن های برگزاری مراسم و باشگاه ها و مساجد کاربرد بسیار زیادی دارند. این بخاری ها در پاسیو و بالکن ها و انواع فضاهای روباز هم کاربرد بسیار زیادی دارند و عمدتا با گاز فعال می شوند. بخاری های قارچی انواع مختلفی دارند و بر مبنای جنس بدنه و توان گرمایشی دسته بندی می شوند. بخاری های قارچی عمدتا از استیل ضد زنگ ساخته شده اند و برخی از آن ها در میله اطراف خود دارای میز هستند. بخاری های قارچی انواع بسیار زیادی دارند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد اما کاربرد این بخاری ها برای گرمایش در شعاع حدود 1 متر در فضای باز مناسب است. این بخاری برای افزایش ایمنی در حین استفاده دارای سنسور قطع گاز هستند که کمک می کند تا در صورت واژگونی بخاری گاز قطع شود. همچنین این بخاری ها فندک پالسی تمام اتوماتیک نیز دارند و در بعضی مدل ها سنسور تنظیم دما نیز در آن ها وجود دارد.

 

اجاره بخاری قارچی
اجاره بخاری قارچی
اجاره بخاری قارچی
اجاره بخاری قارچی

 

اجاره بخاری برقی تابشی پایه دار

 

اگر در رستوران، کافی شاپ، تراس و یا سالن برگزاری مراسم خود به گاز دسترسی ندارید بخاری های تابشی پایه دار می توانند گزینه خوبی برای اجاره باشند. این بخاری ها جایگزین خوبی برای بخاری های قارچی هستند و از نظر فضای تحت پوشش گرمایش تفاوت خاصی با آن ها ندارند. البته مورد اخیر بستگی به مدل بخاری تابشی در حال استفاده دارد زیرا بسیاری از آن ها از لامپ های تابشی اینفرارد استفاده می کنند که سطح بسیار وسیع تری را تحت پوشش قرار می دهند. اکثر بخاری های تابشی از لامپ های کوارتز استفاده می کنند و مجهز به فیوز حرارتی و ترموستات هستند.

اجاره هیتر هرمی با شیشه کوارتز
اجاره هیتر هرمی با شیشه کوارتز
اجاره بخاری برقی تابشی
اجاره بخاری برقی تابشی